TURCIJA

3.10.2020 – 11.10.2020
LĪKIJAS CEĻŠ

PieteiktiesVēl informāciju

Iepazīsti Turciju no neierastās puses

 

9dienas
290

Šīs maršruts ir SPA kūrorts pārgājienu pasaulē! Lietaino dienu ieskautajā rudenī mēs Tevi aicinam doties gleznainā ceļā gar Turcijas piekrasti! Katru dienu mēs piestāsim debeszilu Vidusjūras līču krastos, ka mūsu devīze šajā piedzīvojumā būs “jauna diena – jauna pludmale”! Vieglas mugursomas un nelieli pārgājieni šo ceļojumu rada piemērotu IK KATRAM – pat bērni bez grūtībām tiks galā ar pakļāvīgajiem maršruta posmiem, bet vēstures cienītāji būs gandarīti par pastaigām seno grieķu pilsētu Phaselis un Olimpos drupās.

Mēs piedāvājam doties neatkārtojamās Turcijas izpētē, ar tās seno un unikālo kultūru, ainaviskām klintīm, priežu mežiem Vidusjūras krastos un augļu dārziem. Pateicoties visām šīm bagātībām, Līkijas ceļš ir pelnījis ierindoties pasaules skaistāko un populārāko pārgājienu TOP’ā!
Neliels gastronomiskais bonuss- mandarīni, granātāboli un apelsīni izstieptas rokas attālumā. Katru dienu, svaigas jūras veltes un barbekjū…pa taisno uz Himēras liesmām- milzīgas, dabiskas gāzes plīts ar liesmām, kas raujās ārā tieši no zemes dzīlēm.
Laiks vilkt ārā no skapja peldkostīmu un peldmasku ar pleznām… jo dodamies uz Turciju!

%

GRŪTĪBA

Šajā pārgājienā var doties JEBKURŠ, neatkarīgi no pieredzes un fiziskās sagatavotības. Maksimāli vieglas mugursomas, ērta pārgājiena taka un lieliski laikapstākļi šo pārgājienu dara ļoti komfortablu. Ideāls pirmajai trekinga pieredzei..

%

komforts

Ceļojuma laikā, galvenokārt, nakšņosim kempingos, savās teltis. Kempingos vienmēr  ir visas nepieciešamās ērtības – dušas, virtuves, veļas mazgātavas u.t.t. Ceļojuma laikā kopā gatavosim sabalansētu, augstām un intensīvām fiziskām slodzēm paredzētu uzturu. Rudenī Turcijā ir silti, pat karsti, dienā gaiss var sasilt līdz pat 30 grādiem, naktīs nav aukstāk par 10. Iesakam līdzi ņemt atvieglotus guļammaisus, paklājiņus, pārgājienu apavus ar labu protektoru, kā arī parūpēties par aizsardzību pret sauli.

DEVIŅAS PIEDZĪVOJUMU PILNAS DIENAS

Draudzīgā kompānijā līdz 12 cilvēkiem

Galvenās apskates vietas un aktivitātes

 

 • Senās Phaselis un Olimpos pilsētas drupas
 • Peldes Vidusjūrā ik dienu
 • Mistiskās Himēras liesmas
 • Autentiskā turku virtuve
 • Neierobežoti granātāboli un apelsīni no koka
 • Romantiskās vidusjūras piekrastes un līči
 • Pastaiga Antālijas vecpilsētā
 • Vieglas mugursomas un lieliski laikapstākļi

Cenā ir/nav iekļauts

 

Iekļauts

 • Ēdiens pārgājiena laikā
 • Visi transfēri
 • Ieeja nacionālos parkos
 • Nakšņošana viesnīcās un kempingos
 • Gida pakalpojumi
 • Konsultācijas par aviobiļešu iegādi
 • Palīdzība izvēlēties ekipējumu (iegādes un nomas iespējas)
 • Medicīniskā aptieciņa

Neiekļauts

 • Ceļojumu apdrošināšana
 • Avio pārlidojumi (palīdzam nokārtot)
 • Kafejnīcu un restorānu apmeklējumi (pēc izvēles)
 • Personīgi izdevumi (suvenīri)

maršruts

Pārgājiena plāns

 

Pirmā diena

Mūsu grupa tiekās Antālijas lidostas starptautiskajā terminālī, no kurienes jau tālāk dosimies ar autobusu uz mūsu maršruta startu- Çamyuva ciematu. Pirmajā dienā, ilgā ceļa nogurdināti, noiesim pavisam nelielu posmu un paliksim netālu no sengrieķu pilsētas Phaselis drupām. Atpūtušies un atsvaidzinājušies jūras ūdeņos, dosimies apskatīt Līkijas mantojumu.

Otrā diena

Šī diena paies maratona veidā, pludmale pēc pludmales – līcis pēc līča. Pirmā mūsu ceļā būs Tekirova pludmale, pēc kuras virzoties pāri stāvājām klintīm, mēs paiesim garām neskaitāmiem līčiem, pie viena no kuriem paliksim pārnakšņot. Šodien neviens nepaliks neizpeldējies vai neguvis kaut mazliet iedeguma!

Trešā diena

Pārgājiens sākās apmeklējot apbrīnojamo Karaburun līci un noslēdzas leģendārā Çıralı pludmalē, kur mēs arī paliksim priežu koku ieskautā kempingā. Vakarā sarīkosim izcilas grilla vakariņas uz Himēras liesmām- vieta, kur liesmas raujās ārā no izdegušās augsnes. Pēc leģendas šeit ir apglabāts senais briesmonis Himēra, kuru Bellerofons pieveicis un ieslēdzis dzīvu klintīs.

Ceturtā diena

Rīta pelde Çıralı pludmalē un tālāk ceļā! Apskatīsim senās Olimpos pilsētas drupas un turpināsim iet Musa Dağı kalna virzienā, šaurumā starp Çıralı un Adrasan paliksim nakšņot mūsu ceļojuma vienīgajā pieturvietā, kas nav Vidusjūras krastā.

Piektā diena

Tiksim līdz Adrasan- dārzu un augļu plantāciju pilsētai. Šeit varēsim uz nebēdu uzlādēties ar vitamīniem no granātāboliem, mandarīniem un hurmas.Beidzot atkal esam Vidusjūras krastā!

Sestā diena
Lūk arī esam ilgi kārotā Galhēpigena kalna priekšā! Neapgrūtināsim mūsu uzdevumu un dosimies augšā bez lielajām mugursomām- dosim atslodzi mūsu mugurām un ceļiem. Pāri akmeņainām nogāzēm un sniegotam ielejām dedzīgi kāpsim kalnā, lai jau pēc mirkļa zaudētu elpu no kolosālas kalnu masīvu panorāmas! Apbalvosim sevi ar karstas šokolādes krūzi kafejnīcā un dosimies lejup uz nometnes pusi.
Septītā diena

Vai esat bijuši pirātu patvērumā? Šodien mēs dosimies uz Pirātu līci, kur joprojām ir apskatāmas vecās forta drupas. Atpūšamies šajā neaprakstami skaistajā līcī, atjaunojam spēkus ar sulīgiem augļiem un Vidusjūras sāls vannām. Mājīgā piekraste, kur nakšņosim teltī būs patīkamāka par jebkuru pieczvaigžņu viesnīcu.

Astotā diena

Ceļojums tuvojas nobeigumam, nonākam līdz tuvākai pilsētai, no kuras jau atgriežamies Antālijā. Pavadīsim vakaru staigājot pa vecpilsētu un baudot turku tirgus šarmu- šeit ir iespējams iegādāties aromātiskas garšvielas, rahatlukumu (turku saldumi) un vietējos suvenīrus. Bet vakarā būs iespēja apmeklēt hamamu- turku pirti, kas ir ideeāla pēc aktīvā trekinga.

Devītā diena

Ir pienācis laiks atgriezties mājās! Ceļojums pa Likijas ceļu ir noslēdzies, bet iemeslu atgriezties Turcijā ir kļuvis tikai vairāk- galu galā šī valsts sevī slēpj vēl neskaitāmus apslēptus dārgumus!

Ieinteresēja kāds piedzīvojums vai nespēji atrast atbildi uz sev interesējošu jautājumu?

Piesakies pārgājienam!

Atbildēsim, cik vien ātri varēsim.

10 + 6 =