SPĀNIJA

28.12.2020 – 08.01.2021
KANĀRIJU SALAS

PieteiktiesVēl informāciju

Četri gadalaiki Kanāriju salās

 

12dienas
880

Negaidi, kad pavasaris pats pieklauvēs pie druvīm – lido pēc siltuma un saules uz Mūžīgā Pavasara salām- Kanārijām. Tur pēc Tevis jau ilgojas augstākais Spānijas punkts- Teides vulkāns (3718 m vjl.), krāšņie Tenerifes skati, kas atgādina pastaigu pa Mēness virsmu, izbraukums pa Atlantijas okeānu, tropiskie meži un iespaidīgās Grankanārijas klintis, zelta krāsas kāpas un jūras viļņi, kas kā radīti sērfošanai. Vēl šaubies?

Tad iedomājies par tradicionāli gatavotu spāņu paelju, svaigiem eksotiskiem augļiem, iedegumu un intensīvu kalnu treniņu apaļākai sēžamvietai. Ideāli!

Visi izdevumi šo salu izpētei  ir iekļauti un viss ir gatavs tavam piedzívojumam. Tev ir tikai jāļaujas priekam un baudai!

%

GRŪTĪBA

Piedzīvojumam Kanārijās Tev nav nepieciešama papildus sagatavošanās vai speciālas iemaņas. Zīmīga piedzīvojuma daļa ir pārgājiens salas  augstienēs pa iezīmētu maršrutu. Esi gatavs samērā viegliem, 5-8 stundu ilgiem pārgājieniem, dažkārt dienā paceļoties līdz pat 1000 m un augstāk. Tomēr atceries- pēc katra kāpiena, Tevi gaida jautra nogāze.

%

komforts

Šo divu nedēļu garumā par mūsu mājām kļūs: mājīgas 3* viesnīcas, kalnu patvērumi (refuge) ar kopmītņu tipa naktsmītnēm un labiekārtoti kempingi,  kuros rīkosim telšu nometni. Piedzīvojuma pārgājiena daļā kopā gatavosim sabalansētu, augstām un intensīvām fiziskām slodzēm paredzētu uzturu. Laikapstākļi Kanāriju salu arhipelāgā lielākoties ir vasarīgi, tomēr jāatcerās, ka Teides vulkāna iekarošanai, Tev būs nepieciešams siltāks apģērbs, kā arī iesakam padomāt par ūdens necaurlaidīgām drēbēm- nokrišņi tur nav bieži, bet ļoti intesīvi gan.

DIVPADSMIT PIEDZĪVJUMIEM PILNAS DIENAS

Draudzīgā kompānijā līdz 12 cilvēkiem

Galvenās apskates vietas un aktivitātes

 

 • Unikālās Roques de Garcia klintis jeb Dieva pirksts
 • Kāpiens Spānijas augstākajā punktā – Teides vulkānā (3718 m vjl.)
 • Saulains piekrastes brauciens ar jahtu
 • Vakars ar paelju un glāzi sangrijas
 • Trekings pa vulkānisko ieleju
 • Roque Nublo – debesu klints
 • Sērfošana Atlantijas piekrastē
 • Neskaitāmās kāpas Maspalomasā

Cenā ir/nav iekļauts

 

Iekļauts

  • Brokastis un uzkodas visa brauciena garumā
  • Visi braucieni starp abām salām
  • Prāmis no Tenerifes uz Grankanāriju
  • Nakšņošana viesnīcās, hosteļos un Altavista nometnē.
  • Ieejas maksas visos nacionālajos parkos
  • Gida pakalpojumi
  • Konsultācijas par aviobiļešu iegādi
  • Palīdzība izvēlēties ekipējumu (iegādes un nomas iespējas)
  • Medicīniskā aptieciņa

Neiekļauts

  • Ceļojumu apdrošināšana
  • Avio pārlidojumi (palīdzam nokārtot)
  • Austronomiskie novērojumi Teides nacionālā parkā
  • Kafejnīcas Santa Krūzā un Maspalomesā
  • Personīgi izdevumi (suvenīri)

maršruts

Pārgājiena plāns

 

Pirmā diena
Satiekamies Tenerifes galvaspilsētā – Santa Krūzā, no kurienes jau tālāk ar autobusu dosimies uz Puerto de la Cruz, nakšņot mājīgā viesnīcā ar skatu uz okeāna viļņiem.
Otrā diena
Šodien mēs atpūšamies Puerto de la Kruz, kā arī apmeklēsim galveno “pērli” – Loro parku, krāšņo botānisko dārzu un atpūtas centru Martineaz.
Trešā diena
Rīta agrumā startējam Teides vulkāna virzienā. Baudot skatu uz to, sāksim mūsu pārgājienu Altavista nometnes virzienā, kur arī paliksim pa nakti. (8km, pievarot 1000m pacēlumu).
Ceturtā diena
Kāpiens Teides vulkānā (3718 m. vjl.). Pēc augstienes pārvarēšanas mūs sagaida trošu vagoniņš, kas vedīs līdz greznai viesnīcai “Parador” un fotosesijai pie fantastiskām de Garcia klintīm. Pēc vēlēšanās būs iespējams piedalīties zvaigžņoto debešu astronomiskos un novērot 83 no 88 oficiāli atzītajiem zvanigznājiem.
Piektā diena
No paša rīta mēs dodamies pāris stundu braucienā ar autobusu, lai nokļūtu līdz Anaga nacionālajam parkam. Parks ir slavens ar to, ka tajā ir saglabājušiem reliktie tropu meži, kas savā ainavā ir palikuši tādi paši kā miljoniem gadu atpakaļ. Pēc pusdienām un iekārtošanās kalnu nometnē dosimies pārgājienā tropu meža biezoknī.
Sestā diena
No paša rīta mūs gaida pastaiga caur Anaga nacionālo parku okeāna virzienā. Vakarā brauksim uz Santa Kruz, kur ar jau ar prāmi nokļūsim līdz Grankanārijai.  Nakšņosim Las Palmas hostelī.
Septītā diena
Pirmo dienas pusi veltīsim atpūtai Grankanārijas galvaspilsētā un apskatīsim ideāli saglabāto kolonialo arhitektūru. Vēlāk, dodoties pa stāvu serpantīnu, mēs nokļūsim līdz pašai salas sirdij. Pa nakti paliksim mājīgā kalnu nometnē.
Astotā diena
Bez liekā ekipējuma un mugursomām kāpsim Las Palmas augstākajā punktā – Pico de Las Nieves, no šīs virsotnes paveras izcils skats uz visu salu un pašu Teides vulkānu, kur vēl pavisam nesen mēs sagaidījām saullēktu.
Devītā diena
Pēc sātīgām brokastīm dosimies Roque Nublo klinšu virzienā, kas ir viena no iespaidīgākajām vietām visā salā, kur Tev noteikti būs iespēja tvert visa ceļojuma spilgtākās fotogrāfijas. Vakaru pavadīsim spēļu un sarunu pilnā gaisotnē mūsu jaukajā kalnu namiņā..
Desmitā diena
Ir laiks atkal tikties ar okeānu! Sēžamies autobusā, kas mūs vedīs pāri elpu aizraujošam kalnu serpentīnam un ļaus apskatīt visas zīmīgākās nacionālā parka apskates vietas. Ierodoties Maspalmosā un iekārtojoties viesnīcā, gribētājiem būs iespēja pietiekties rītdienas sērfinga nodarbībai. Dosimies sildīties bezgalīgajās Maspalmos kāpās!
Vienpadsmitā diena
Izbaudam atpūtu pludmalē un sērfingu. Noteikti arī ļausimies pastaigai pa kāpu pauguriem baudot okeāna skaņas un Atlantiajs sauli.

Divpadsmit dienas
Tie, kuri vēlēsies, varēs atdoties sērfingam un atpūtai pludmalē vēl uz pāris dienām, bet citi dosies māju virzienā, spēku un iespaidu pilni.

Vēlies pieteikties pārgājienam vai nespēji atrast atbildi uz sev interesējošu jautājumu?

Nosūti mums ziņu.

Atbildēsim, cik vien ātri varēsim.

4 + 2 =