ALPU DOLOMĪTI

22.09.2020 – 27.09.2020
Itālija

PieteiktiesVēl informāciju

Via ferrata stila maršruts

 

6dienas
750

Dodamies leģendārā pārgājienā caur Alpu Dolomītu kalnu masīvu!

Elpu aizraujošais maršruts Via delle Bocchette ir iespējams slavenākais alpu VIA FERRATA stila maršruts. Četru pārgājiena dienu laikā mēs, šķērsojot dažādus reljefus, iziesim viegla un vidēji grūta līmeņa ferratas, papildus pārvarot ievērojamas kalnu augstienes.

 

Visa pārgājiena laikā mēs atradīsimies vismaz 2200 metru augstumā, katru nakti nakšņojot autentiskā kalnu nometnē. Dažviet maršruts būs nervus kutinošs un jutīsim adrenalīna pieplūdumu, tomēr visa pārgājiena garumā grūtu un riskantu vietu nebūs daudz. Šī unikālā Alpu ferratu trase ir droša un absolūti labiekārtota. Papildus adrenalīnam un spilgtām emocijām, mēs baudīsim iespaidīgus kalnu skatus, komfortablas naktsmītnes un gardus itāļu virtuves mielastus.

Šķiet, ka Tev nepiemīt pietiekamas prasmes šādam izaicinājumam? Nav pamata bažām- speciālas prasmes vai iemaņas nebūs nepieciešamas, maršruts ir piemērots jebkuram pieaugušam cilvēkam ar pietiekami labu fizisku sagatavotību. 

Iejuties alpīnista ādā jau pavisam drīz – piesakies piedzīvojumam un gūsti savu adrenalīna, asu izjūtu un emociju kokteili!

%

GRŪTĪBA

Šajā pārgājienā Tavas mugusomas svars ir atvieglots, pateicoties tam, ka nav nepieciešams ņemt līdzi guļamlietas, kā arī ēdiens būs sublimātu formā. Mūsu gidi Tev palīdzēs iemācīties rīkoties ar specializēto kalnu inventāru. Šis pārgājiens neiekļauj ilgstošu kāpšanu un ir pa spēkam katram fiziski spēcīgam pieaugušajam cilvēkam.

%

komforts

Ceļojuma laikā nakšņosim kalnu nometnēs, kur vienmēr ir visas nepieciešamās ērtības – duša, virtuve utt. Kopā gatavosim sabalansētu, augstām un intensīvām fiziskām slodzēm paredzētu uzturu. Šajos gada mēnešos laikapstākļi Alpos mēdz būt neparedzami – saulaino svelmi  pēkšņi nomaina spēcīgas lietusgāzes un otrādi. Noteikti pārdomā sava apģērba un ekipējuma izvēli un atceries, ka mēs viemēr gatavi palīdzēt.

SEŠAS PIEDZĪVOJUMU PILNAS DIENAS

dRAUDZĪGĀ KOMPĀNIJĀ LĪDZ 12 cilvēkiem

Galvenās apskates vietas un aktivitātes

 

 • Neskaitāmas kalnu ainavas ar sniegotām virsotnēm
 • Unikāla augstkalnu trekinga pieredze ar ferratēm
 • Vakari ar itāļu virtuvi un mājas vīnu
 • Pastaiga pa Milānu
 • Aizraujoši skati uz neaizmirstamajiem Dolomītiem
 • Intensīvs treniņš visām muskuļu grupām

Cenā ir/nav iekļauts

 

Iekļauts

 • Ēdiens pārgājiena laikā
 • Transfērs Milāna – Dolomīti – Milāna
 • Nakšņošana kalnu nometnēs
 • Biļetes uz visiem pacēlājiem
 • Grupas un individuālais ekipējums (apsēji, ķiveres un ferratu piederumi).
 • Gida pakalpojumi
 • Konsultācijas par aviobiļešu iegādi
 • Palīdzība izvēlēties ekipējumu (iegādes un nomas iespējas)
 • Medicīniskā aptieciņa

Neiekļauts

 • Ceļojumu apdrošināšana
 • Avio pārlidojumi (palīdzam nokārtot)
 • Personīgi izdevumi (suvenīri)

maršruts

Pārgājiena plāns

 

Pirmā diena
Tiekamies Milānas autoostā un tālāk ar autobusu dodamies līdz Madonna di Campiglio (5 stundas ceļā). Nakšņojam kalnu nometnē.
Otrā diena
Pa trošu ceļu paceļamies līdz pirmajai augstienei Passo del Grosté (2442 m) un speram pirmos soļus kalnu takā, kas stiepjās gar stāvām klinšu malām. Piecu līdz sešu stundu laikā nonākam līdz nometnei Rifugio Tuckett (2271 m).
Trešā diena
Ferratu trase Sentiero Bocchette Alte mūs vedīs līdz pārgājiena augstākajam punktam Spalla di Brenta (3020 m). Pēc tās pa Oliva Detassis taku nolaidīsimies līdz mūsu naktsmītnei Rifugio Alimonta (2580 m), kur pavadīsim nakti
Ceturtā diena
Šī būs pati gleznainākā piedzīvojuma diena – dosimies pa Via delle Bocchette Centrale , kas jau ir kļuvusi par populāru vieglā ferratu alpīnisma trasi. Neskatoties uz trases vieglumu, šeit būs visaizraujošākie skati un klintis. Pusdienas ieturēsim Rifugio Pedrotto (2491 m) nometnē, bet vakarā nonāksim līdz Rifugio Brentei (2182 m).
Piektā diena
Kāpsim un laidīsimies lejup pa Sentiero SOSAT trasi līdz Rifugio Tuckett (2271 m) nometnei,  no kurienes pa vieglu tūristisku taku dosimies līdz nākamai virsotnei Passo del Grosté (2442 m) – šajā punkta sākās mūsu piedzīvojums un šeit arī tā loks būs arī noslēdzies. Pa trošu ceļu nolaidīsimies līdz ielejai, kur arī paliksim nakšņot nometnē.
Sestā diena
Mūsu ceļojums ir nonācis beigu posmā, atgriežamies Milānā, no kurienes jau ar jauniem iespaidiem lidojam mājup no mūsu riskantā ceļojuma!

Piesakies pārgājienam!

Atbildēsim, cik vien ātri varēsim.

10 + 14 =

Līdzīgi piedzīvojumi

Pārgājiens Kanāriju SALĀS

Dosimies apkārt abām salām Atlantijas salām – gan Tenerifei, Gan Grankanārijai. Pārvarot visas Spānijas augstāko virsotni – Teides vulkānu 3718m un baudot sauli zeltainās kāpās.

Pasakainā kapadokija

Ceļojums uz Turcijas pērli – Kapadokiju. Mūs gaida naizmirstamas pastaigas krāsainās ielejās, nakšņošana klintīs iekārtotos viesu namos un protams – lidojums ar gaisa balonu saullēktā.

Pārgājiens Tatros - Rysy

Kāpiens Polijas tatru augstākajā virsotnē – Rysy 2503 m, turpinot ceļu caur kalnu ielejām līdz Piecu Ezeru ielejai un vienu no skaitākajiem Polijas ezeriem Morskie oko.